Ogłoszenie – listy osób zakwalifikowanych na półkolonie i kolonie

15 czerwca 2022

Półkolonia turnus I 27.06.-01.07.2022

Odbiór faktur od 20.06.-23.06.2022 w godzinach 7:00-15:00

Grupa I

  1. Błajet Stanisław
  2. Frąckowiak Nadia
  3. Geisler Martyna
  4. Grupa Emilia
  5. Jarysz Jan
  6. Kaczmarek Lena
  7. Korbanek Lena
  8. Krystofiak Zofia
  9. Mikuła Kacper
  10. Musiał Alan
  11. Tomkowiak Liliana
  12. Zaborowska Amelia

Grupa II

  1. Duszczak Kamil
  2. Duszczak Marek
  3. Jendruch Marcelina
  4. Jeziółkowska Agata
  5. Jeziółkowska Marta
  6. Kamińska Marianna
  7. Łodyga Maria
  8. Sobczyńska Maria
  9. Szajek Antonii
  10. Szajek Stanisław
  11. Wachowiak Jagienka
  12. Walkowiak Sandra

Półkolonia turnus II 04.07-08.07.2022

Odbiór faktur od 20.06.-23.06.2022 w godzinach 7:00-15:00

Grupa I

  1. Bartoszak Lena
  2. Brzóska Michał
  3. Frąckowiak Tobiasz
  4. Karkowska Olga
  5. Marszałkiewicz Mariann
  6. Mikuła Jakub
  7. Odrobny Jakub
  8. Piotrowska Julia
  9. Sobczyńska Martyna
  10. Stengert Maria
  11. Szkudlarek Nicola
  12. Szofer Filip

Grupa II

  1. Apolinarski Leon
  2. Budych Julia
  3. Fidler Gabriela
  4. Krawiec Wiktor
  5. Kuźma Emilia
  6. Kuźma Mikołaj
  7. Patela Bartosz
  8. Urbaniak Ksawery
  9. Werner Wiktor
  10. Wieczorek Filip
  11. Wojciechowska Zuzanna
  12. Załucka Marlena

 

Półkolonia turnus III 11-15.07.2022

Odbiór faktur od 20.06.-23.06.2022 w godzinach 7:00-15:00

Grupa I

  1. Czepczyńska Julia
  2. Kowalka Zuzanna
  3. Kwiatkowska Urszula
  4. Kwiatkowska Zofia
  5. Masarczyk Hanna
  6. Musiał Martyna
  7. Nowak Julia
  8. Ochla Rita
  9. Pokorzyńska Łucja
  10. Ratajczak Adrianna
  11. Różewicz Urszula
  12. Szofer Martyna

Grupa II

  1. Cieślarczyk Szymon
  2. Czepczyński Marcel
  3. Dominikowski Jakub
  4. Fliger Paweł
  5. Hoły Aleksander
  6. Krawczyk Tomasz
  7. Lisiński Wojciech
  8. Madej Otylia
  9. Skrzypek Kaja
  10. Szwed Marcin
  11. Talarowski Mariusz
  12. Walkowiak Kinga

Półkolonia turnus IV 18-22.07.2022

Odbiór faktur od 20.06.-23.06.2022 w godzinach 7:00-15:00

Grupa I

  1. Baran Natasza
  2. Chudziak Dawid
  3. Dymek Tobiasz
  4. Kurek Piotr
  5. Luftman Maja
  6. Luftman Marcel
  7. Milej Aleksandra
  8. Musiał Julianna
  9. Ratajczak Lena
  10. Rembacz Kacper
  11. Siąkowski Franciszek
  12. Smorawski Stanisław

Grupa II

  1. Akacka Karolina
  2. Buda Kazimierz
  3. Graja Lena
  4. Jackowska Lena
  5. Kaczmarek Martyna
  6. Korpik Maja
  7. Krzewina Gustaw
  8. Pfeiffer Stanisław
  9. Rzepecka Magdalena
  10. Urbaniak Magdalena
  11. Wleklak Karim
  12. Woś Filip

Kolonia w Gminie Radków  13.07-22.07.2022

Zebranie organizacyjne dla rodziców 23.06.2022 godzina 16:30

Odbiór faktur na zebraniu

  1. Broda Piotr
  2. Ceglińska Natasza
  3. Chrapkowska Barbara
  4. Czajka Tymon
  5. Fliger Antoni
  6. Kaczmarek Aleksander
  7. Kaniewska Martyna
  8. Pfeiffer Jakub
  9. Rembacz Patryk
  10. Rembacz Wiktor
  11. Superczyński Dominik
  12. Superczyński Patryk
  13. Zając Aleksandra
  14. Zając Liliana
  15. Zuzek Paweł

 

Kolonia w Gminie Kościerzyna   14-23.07.2022

Zebranie organizacyjne dla rodziców 23.06.2022 godzina 17:30

Odbiór faktur na zebraniu

  1. Andrzejewski Miłosz
  2. Brzózka Mateusz
  3. Buszka Michalina
  4. Ciepła Dagmara
  5. Ciepły Marcin
  6. Czarnecki Oskar
  7. Kędzierski Jan
  8. Królikiewicz Antoni
  9. Łodyga Wojciech
  10. Nowak Filip
  11. Rusinek Igor
  12. Sobczyńska Patrycja
  13. Sobczyński Sebastian
  14. Szarata Dominik
  15. Szulc Igor
  16. Śmigielski Tobiasz
  17. Wieczorek Wiktor

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.